Meeskond

Üldjuhtimine

Janek Uibo - juhatuse esimees, ehitusdirektor 
+372 509 1950
janek@kaurits.ee

Imbi Kaur - pearaamatupidaja
+372 504 6117
imbi@kaurits.ee

Külli Kartsepp - juhiabi
+372 608 8325
kylli@kaurits.ee

Margus Vaim - arendusjuht
+372 501 3168
margus@kaurits.ee

Tehnika rent ja müük

Ivari Ilusk - müügijuht (ekskavaatorite-, hüdrovasarate-, buldooserite-, pinnaserullide ja raskeveotreileri tellimine) 
+372 505 1488
ivari@kaurits.ee

Janek Melnik -  hooldusjuht (remont, hooldus ja varuosad), hüdrovasarate ja lisaseadmete müük
+372 524 4126
janek.melnik@kaurits.ee

Ehitusosakond

Ivo Lõhmus - projektijuht (insenerehitus)
+372 5342 3094
ivo@kaurits.ee

Taavi Müntel – GPS–peaspetsialist (geodeesia, projekteerimine ja 3D modelleerimine)
+372 5333 4076
myntel@kaurits.ee

Sven Veisalu - objektijuht
+372 5884 6699
sven.veisalu@kaurits.ee

Janek Paloveer - objektijuht
+372 5648 5721
janek.paloveer@kaurits.ee

Taavi Vilipõld - objektijuht
+372 5770 2237
taavi.vilipold@kaurits.ee

Ruslan Tokaruk - objektijuht
+372 509 9943
ruslan.tokaruk@kaurits.ee

Uudised

Kauritsa masinapark täienes pika mastiga ekskavaatoriga

01. mai 2013

Kauritsa masinaparki lisandus pika mastiga 35-tonnine roomikekskavaator Hyundai 290 LC-9. Kopaulatus ettepoole on 18 meetrit ja kaevesügavus ligi 15 meetrit. Pika mastiga (pika noolega) ekskavaator on sobilik hüdrotehnilisteks töödeks ja tarvilik lisa muudel suurt haardeulatust nõudvatel kaeve- ja planeerimistöödel.

OÜ Kaurits on MSB Corporation hüdrovasarate edasimüüja Eestis

30. aprill 2013

Alates aprillist 2013.a. oleme MSB Corporation hüdrovasarate ja lisaseadmete edasimüüjaks Eestis.