Rasketehnika rent

Kaurits - rasketehnika rent, pinnasetehnika, GPS ekskavaatorid, GPS buldooserid, hüdrovasarad

Ettevõtte põhiliseks tegevusalaks on mehitatud teedeehitus- ja mullatöömasinatega kvaliteetse renditeenuse osutamine. Paarkümmend masinat on varustatud tipptasemel GPS-põhise juhtimisega, mis aitab meie spetsialistide oskuslikul kasutamisel tagada parima võimaliku kvaliteedi.

Lisaks 3D ekskavaatoritele ja buldooseritele rendime välja suuri (üle 30-tonniseid) hüdrovasaratega varustatud roomikekskavaatoreid paekivi piikamiseks, pika mastiga ekskavaatorit hüdrotehnilisteks töödeks ja pinnaserulle.

Efektiivne ja kvaliteetne renditeenus

Kauritsa renditeenus on kuluefektiivne — kaasaegne tehnika koos kogenud ja professionaalse operaatoriga. Meie masinad võivad esmapilgul tunduda kõrgema turuhinnaga, kuid tegelikult suudame konkurentidega võrreldes pakkuda suuremat jõudlust. Meie operaatorid on väga suurte kogemustega. Lisaks ettevõtte oma töödele, kasutatakse ja usaldatakse Kauritsa masinaid Eesti tipp-ehitusobjektidel. Suuremahulist renditeenust oleme pakkunud näiteks Koidula piirijaama ehitusel ja Aruvalla-Kose teelõigu ehitusel — kui nimetada vaid mõned. Üle viieteistkümne tegevusaasta jooksul on Kauritsa tehnikat kasutatud kõikjal Eestis, vähesel määral ka Lätis.

Lisaks tehnika paremale tootlikkusele ja tööviljakusele on Kauritsa renditeenus tuntud oma kvaliteedi poolest. Üle Eesti on 24/7 valmis välja sõitma hooldus- ja remondibrigaad. Vajadusel saame masina asendada — peaasi, et tööd saaksid katkematult ja sujuvalt teostatud. 90-ndatel oli Kaurits esimesi Eestis, kes alustas moodsa lääne kaevetehnika rendiga. Tänase päevani uuendame ja kaasajastame pidevalt oma masinaparki, et olla efektiivsuselt ja kvaliteedilt esirinnas tagamaks sellega kliendi maksimaalne rahulolu.

GPS masinate ja 3D infraehituse turuliider

Oluline märksõna meie masinate efektiivsuse ja töökvaliteedi juures on 3D ja GPS tehnoloogia kasutamine. Kaurita tehnikapargist on paarkümmend masinat varustatud GPS juhtimisega. Omame ligi 10 aasta pikkust kogemust 3D kasutamisel infratööde teostamisel. Kaurits on GPS masinapargi suuruse ja pikaaaegse kogemusega 3D infraehituse turuliider Eestis ja regioonis.

 

Üksikasjalik ülevaade Kauritsa renditehnikast asub masinapargi lehel.
Kauritsa ehitusmasinate renditehnika hinnakiri.

Uudised

Kauritsa masinapark täienes pika mastiga ekskavaatoriga

01. mai 2013

Kauritsa masinaparki lisandus pika mastiga 35-tonnine roomikekskavaator Hyundai 290 LC-9. Kopaulatus ettepoole on 18 meetrit ja kaevesügavus ligi 15 meetrit. Pika mastiga (pika noolega) ekskavaator on sobilik hüdrotehnilisteks töödeks ja tarvilik lisa muudel suurt haardeulatust nõudvatel kaeve- ja planeerimistöödel.

OÜ Kaurits on MSB Corporation hüdrovasarate edasimüüja Eestis

30. aprill 2013

Alates aprillist 2013.a. oleme MSB Corporation hüdrovasarate ja lisaseadmete edasimüüjaks Eestis.