Ettevõttest

Ettevõttest

Tutvustus

Rasketehnika rendile spetsialiseerunud osaühing Kaurits loodi 1998. aastal. Alates 2006. aastast kuulub Kaurits börsifirma Nordecon AS kontserni. Alates 2018. aasta sügisest on Kaurits Nordecon AS 100% tütarettevõte.

OÜ Kaurits peamised tegevusvaldkonnad on suuremahulised kaevetööd, seal hulgas teedeehitus, keskkonnaehitus ja sadamaehitus ning rasketehnika rent. Teenuste hulka kuuluvad veel buldooserite ja roomikekskavaatorite remont, varuosade ja lisaseadmete müük ning 3D modelleerimine ja masinjuhtimine.

Kaurits on tuntud kvaliteetse renditeenuse pakkujana. Kauritsa masinapargis on ligi 40 ühikut tehnikat (roomikekskavaatorid, buldooserid, pinnaserullid). Tehnikat juhivad oma ala parimad operaatorid. Suur osa masinapargist on varustatud 3D masinjuhtimisega. Koos võimekusega 3D-modelleerida ehitusprojekte teeb see Kauritsast ainulaadse ettevõtte nii Eesti turul kui kaugemal.

Ehituse töövõtul on Kaurits keskendunud suuremahuliste pinnase- ja kaevetööde teostamisele nii pea- kui alltöövõtu korras. Kauritsa võimas masinapark, oskuslikud operaatorid, insenertehniline personal ja pikaaegne kogemus võimaldavad teostada kvaliteetselt ja tähtaegselt kuitahes keerukaid pinnasetööde projekte.

Kokku töötab Kauritsas ligi 60 oma ala parimat spetsialisti.

OÜ Kaurits on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Kvaliteet

Kvaliteedi tagamiseks on ettevõttes juurutamisel kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimise süsteemid, mis vastavad ISO ja OHSASi standardi nõuetele.

Väärtused

Väärtustame kokkulepetest kinnipidamist. Soovime olla tellijale parim partner pinnasetööde teostamisel. Oleme usaldusväärsed, paindlikud ja valmis pingutama eri osapooli rahuldava lõpptulemuse nimel.

Kronoloogia

1998 – loodi osaühing Kaurits
2006 – Eesti Ehituse (Nordecon) tütarettevõte AS Aspi omandab enamusosaluse Kauritsas
2007 – Kaurits omandab enamusosaluse ettevõttes DSN Ehitusmasinad OÜ
2009 – Kaurits ja DSN Ehitusmasinad OÜ ühinevad
2018 – Nordecon AS omandab 100% osaluse Kauritsas