Rasketehnika remont, hooldus ja müük

Rasketehnika remont ja hooldus

Kaurits panustab järjepidevalt tehnikapargi hooldusesse. Õigel ajal ja kvaliteetselt hooldatud masin vähendab ettenägematuid seisakuid ja on lõppkokkuvõttes kõigile soodsam. Meie mehaanikud on saanud põhjaliku väljaõppe ning suudavad lahendada enamiku probleemidest iseseisvalt ning operatiivselt. Oleme mitmete aastate vältel teostanud Doosani margihooldust kogu Eestis. Kvaliteedimärgina oleme saanud kõigilt meie masinate margiesindustelt õiguse teostada garantiiperioodi hooldused ise.

Pakume rasketehnika remonti ja hooldust ka teenusena. Kauritsal on suurte kogemustega remondiosakond Saula baasis. Enamik masina juures ettetulevaid remonttöid suudetakse lahendada iseseisvalt. Kuna hangime otsekanalite kaudu enamuse vajalikke varuosi, siis on meie töö operatiivsem ja maksumus reeglina margiesindustest soodsam.

Tehnika, lisaseadmete ja varuosade müük

Tarnime Euroopa ladudest erinevat marki rasketehnika varuosi operatiivselt ja reeglina soodsamalt kui margiesindused.

Kaurits on MSB Corporation hüdrovasarate ja lisaseadmete (pulbristajad, purustajad) edasimüüja Eestis.

Kasutatud rasketehnika müük

Seoses masinapargi pideva uuendamisega vahetame regulaarselt oma tehnikat. Ostes meie käest kasutatud masina võite olla kindlad et saate nõuetekohaselt hooldatud ja heaperemehelikult hoitud masina koos kontrollitud ajalooga.