Rasketehnika rent

Ettevõtte peamisi tegevusalasid on roomikekskavaatorite ja buldooserite rent koos kogenud juhiga. Paarkümmend masinat on varustatud tipptasemel 3D-automaatikaga, mis aitab meie spetsialistide oskuslikul kasutamisel tagada parima võimaliku kvaliteedi.

Lisaks 3D ekskavaatoritele ja buldooseritele rendime välja suuri (üle 30-tonniseid) hüdrovasaratega varustatud roomikekskavaatoreid paekivi piikamiseks, pika mastiga ekskavaatorit hüdrotehnilisteks töödeks ja pinnaserulle.

Efektiivne ja kvaliteetne renditeenus

Kauritsa rasketehnika rent on kuluefektiivne — kaasaegne tehnika koos kogenud ja professionaalse operaatoriga. Meie masinad võivad esmapilgul tunduda kõrgema turuhinnaga, kuid tegelikult suudame konkurentidega võrreldes pakkuda suuremat jõudlust. Meie operaatorid on väga suurte kogemustega. Lisaks ettevõtte oma töödele, kasutatakse ja usaldatakse Kauritsa masinaid Eesti tipp-ehitusobjektidel. Suuremahulist renditeenust oleme pakkunud näiteks Koidula piirijaama ehitusel ja Aruvalla-Kose teelõigu ehitusel — kui nimetada vaid mõned. Üle kahekümne tegevusaasta jooksul on Kauritsa tehnikat kasutatud kõikjal Eestis, vähesel määral ka Lätis.

Lisaks tehnika paremale tootlikkusele ja tööviljakusele on Kauritsa ekskavaatorite rent tuntud oma kvaliteedi poolest. Üle Eesti on 24/7 valmis välja sõitma hooldus- ja remondibrigaad. Vajadusel saame masina asendada — peaasi, et tööd saaksid katkematult ja sujuvalt teostatud. 90-ndatel oli Kaurits esimesi Eestis, kes alustas moodsa lääne kaevetehnika rendiga. Tänase päevani uuendame ja kaasajastame pidevalt oma masinaparki, et olla efektiivsuselt ja kvaliteedilt esirinnas tagamaks sellega kliendi maksimaalse rahulolu.

GPS masinate ja 3D infraehituse turuliider

Oluline märksõna meie masinate efektiivsuse ja töökvaliteedi juures on 3D ja GPS tehnoloogia kasutamine. Kaurita tehnikapargist on paarkümmend masinat varustatud 3D automaatikaga. Omame üle 10 aasta pikkust kogemust 3D kasutamisel infratööde teostamisel. Kaurits on GPS masinapargi suuruse ja pikaaaegse kogemusega 3D infraehituse pioneere ja turuliider Eestis ja regioonis.

Üksikasjalik ülevaade Kauritsa renditehnikast asub masinapargi lehel.